07.01.2019

Smart televízory Samsung ponúknu od jari 2019 aj iTunes Movies & TV Shows a podporu Apple AirPlay 2

Televízory Novinky

Spoločnosť Samsung oznámila, že už od tohtoročnej jari ponúknu jej modely smart televízorov pre rok 2019 podporu služieb iTunes Movies & TV Shows a Apple AirPlay 2. Modely z roku 2018 budú môcť tieto funkcie získať prostredníctvom aktualizácie firmwaru. Smart televízory Samsung si tak pripíšu vo svojom odbore prvenstvo, pretože nová aplikácia iTunes Movies and TV Shows bude pri svojom premiérovom uvedení dostupná vo viac než 100 krajinách len na týchto prístrojoch. Smart televízory Samsung taktiež ponúknu v 190 krajinách celého sveta podporu funkcie AirPlay 2.

Vďaka novej aplikácii iTunes Movies and TV Shows získajú zákazníci na smart televízoroch Samsung prístup k svojej súčasnej knihovni iTunes, budú môcť prechádzať obchod iTunes Store a zakúpiť si tu alebo požičať zo stoviek tisíc filmov či televíznych programov a získajú taktiež prístup k najväčšiemu výberu filmov v 4K HDR rozlíšení. Aplikácia iTunes Movies and TV Shows bude plne integrovaná s ďalšími službami pre platformu Smart TV spoločnosti Samsung, ako sú univerzálny sprievodca, nový inteligentný asistent Bixby či vyhľadávanie, a ponúkne tak v rámci platformy Samsung konzistentný zážitok.

Vďaka podpore AirPlay 2 budú zákazníci spoločnosti Samsung môcť bez problémov prehrávať svoje videá, fotografie, hudbu, podcasty a ďalší obsah zo zariadení Apple priamo na smart televízoroch Samsung vrátane televízorov radu QLED 4K a 8K, lifestylových modelov The Frame a Serif a ďalších UHD a HD televízoroch spoločnosti Samsung.

Smart televízory Samsung zastávajú pozíciu svetového lídra už 13 rokov a v priebehu tejto doby vyrástli v jednu z najväčších zábavných platforiem, aká je na trhu k dispozícii.

„Sme hrdí na to, že spolupracujeme s poprednými hráčmi v odbore, aby sme na našej platforme Smart TV sprístupnili čo najširšiu ponuku obsahu,“ uviedol Won-Jin Lee, výkonný viceprezident divízie Visual Display spoločnosti Samsung Electronics. „Sprístupnenie širšej ponuky obsahu a poskytnutie ďalšej hodnoty a funkcií ponúkaných otvorenou platformou vlastníkom televízorov Samsung i zákazníkom spoločnosti Apple prostredníctvom iTunes a AirPlay je ideálnym riešením pre každého.“

„Tešíme sa na to, že služby iTunes a AirPlay 2 sprístupníme prostredníctvom smart televízorov Samsung ešte väčšiemu počtu zákazníkov po celom svete a že užívatelia mobilných telefónov iPhone, tabletov iPad a počítačov Mac získajú ďalšiu možnosť, ako si vychutnať svoj obľúbený obsah na najväčšej obrazovke v domácnosti,“ vyhlásil Eddy Cue, senior viceprezident divízie Internet Software and Services v spoločnosti Apple.


Zdroj: Tlačová správa Samsung

Správy

Všetky správy

Overené
zákazníkmi

overene

Hore