16.12.2019

Doručovanie počas Vianočných sviatkov a nového roku 2019/2020

Všeobecne

     Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v roku 2019. Aby sme rok 2019 ukončili čo najlepšie prinášame Vám niekoľko dôležitých informácií o spôsobe vybavenia a termínoch doručovania objednávok v predvianočnom a novoročnom období. 

     To najdôležitejšie, čo si treba uvedomiť je, že obchodné aj prepravné spoločnosti sú v predvianočnom období extrémne preťažené nad rámec svojich bežných kapacít a preto sa doručovanie zásielok môže oproti bežným termínom oneskoriť aj o niekoľko dní. Kuriéri doručujú zásielky od skorých ranných hodín až do večera a často pracujú až na hranici svojich síl. Preto Vás prosíme o trpezlivosť, zhovievavosť a maximálnu ústretovosť, aby sme im ich už dosť náročnú prácu ešte viac nesťažovali. Sú to takí istí ľudia ako my všetci, ktorí chcú tiež prežiť pokojné Vianočné sviatky, v kruhu svojich rodín. 

Tovar označený ako:

  • na centrálnom sklade a na objednávku nestihne prísť do Vianoc.
  • skladom doručíme podľa prepravnej spoločnosti:

prepravca DPD - pravdepodobne príde do Vianoc ak objednávku odošlete do štvrtka 13:00 h (19. 12. 2019), Objednávky doručuje zmluvný prepravca a po odovzdaní zásielky nevieme ovplyvniť termín doručenia. Tovar môže byť následne doručený medzi sviatkami 27. - 28. 12. 2019. Objednávky budeme vybavovať a zasielať aj v piatok 20.12.2019, tieto zásielky, v prípade, že ich kuriéri nestihnú rozviesť  bude možné vyzdvihnúť v depách DPD (zoznam nájdete tu) -svoju zásielku môžete sledovať aj online na stránke DPD tracking tu , číslo svojej zásielky nájdete v e-maili, ktorý odberateľom zasielame po odoslaní zásielky.

Objednávky zasielané prepravou Toptrans a Geis už nie je možné objednať s garantovaným doručením do Vianoc.

Objednávky doručované Slovenskou poštou a objemné zásielky doručované spol. GEIS alebo TOPTRANS budú doručované po novom roku  od 2.1.2020 .

POZOR! 
Objednávky s platbou vopred už nie je možné objednať s garantovaným doručením do Vianoc.. 

       Objednávky prijaté počas Vianočných sviatkov(tovar "skladom") s dopravou DPD, ktoré boli uhradené alebo na dobierku expedujeme v piatok 27.121 s doručením  v pondelok  30.12. 2019. 

       Objednávky prijaté počas Vianočných sviatkov(tovar "skladom") s dopravou GEIS a TOPTRANS, ktoré boli uhradené alebo na dobierku expedujeme v pondelok 30.12. s doručením  po novom roku 2.1.2020 a neskôr.

        Objednávky prijaté počas Vianočných sviatkov(tovar "skladom") s dopravou Slovenská pošta, ktoré boli uhradené alebo na dobierku expedujeme v pondelok 30.12. s doručením  po novom roku 2.1.2020 a neskôr. 

Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov :) 

Správy

Všetky správy

Overené
zákazníkmi

overene

Hore