15.04.2021

Philips TV & Sound získal 4 ocenenia Red Dot

Všeobecne Technológie Novinky

  

Philips TV & Sound získal štyri ocenenia Red Dot 2021 za výnimočný európsky produktový dizajn

 

Bratislava, 12. apríl 2021 – Výnimočný európsky dizajn je integrálnou súčasťou filozofie spoločnosti TP Vision a jej portfólia Philips TV & Sound. Spoločnosti aj tento rok priniesol až štyri najvyššie profesionálne ocenenia Red Dot za výnimočný produktový dizajn.

Všetkých sedem produktov vzniklo vďaka dedikovanému tímu spoločnosti TP Vision pre európsky dizajn, ktoré sídli v Amsterdame. Medzi produkty značky Philips, ktoré získali ocenenia Red Dot 2021, patria:

  • Prémiový televízor Philips OLED806, ktorého ultimátny výkon je zosobnený v jedinečnom minimalistickom dizajne a „solídnych“ materiáloch.
  • LED televízor Philips 8506 zo série Philips Performance – zosobňuje dizajn, ktorý dáva do popredia výkon, ľahkosť a kvalitu a zároveň tak vďaka tomu zjednodušuje zákazníkom výber.
  • True Wireless slúchadlá Philips Fidelio T1, ktoré boli navrhnuté s cieľom ponúkať prémiový výkon a materiály v TWS (True Wireless Stereo) kategórii.
  • TWS slúchadlá Philips T8506 ANC, ktoré vďaka európskemu dizajnu ponúkajú novú rovnováhu a proporcie a zároveň kladú dôraz na účel a výkon.

Medzi ďalšie produkty Philips, ktoré získali ocenenie za dizajn Red Dot patria monitory 16B1U3300, 24B1D5300 a 34E1N7900.

Ocenenie Red Dot už viac ako 60 rokov oceňuje to najlepšie z produktového dizajnu na základe funkcionality, kvality, ergonómie a inovácií, ku ktorým sa v ostatných rokoch pridala aj odolnosť a ekologická kompatibilita. Vďaka týmto faktorom je ocenenie Red Dot jedným z najprestížnejších medzinárodných cien za výnimočný dizajn.

V roku 2021 bolo prihlásených viac ako 5 500 produktov od malých aj veľkých spoločností z celého sveta. Produkty hodnotila na základe deviatich vlastností porota zložená z 50 medzinárodných odborníkov.

Rod White, Chief Design Officer spoločnosti TP Vision, komentuje zisk nových ocenení takto: „Som veľmi poctený, že naše rozhodnutie vytvoriť dedikovaný európsky dizajnový tím, ktorý sa sústredí na tvorbu nášho vlastného dizajnového jazyka, znovu získal tú najvyššiu poctu od odbornej dizajnovej komunity. Sústreďujeme sa na to, aby naše produkty dlhodobo oslovovali zákazníkov a veríme, že by pre nich mali byť relevantné počas celej doby ich používania. Zisk ocenenia Red Dot je tou najväčšou pochvalou nášho prístupu.“

  

  

OLED806 – OLED TV

 

Kľúčový OLED produkt pre rok 2021 prináša prísľub špičkového výkonu a prémiového zážitku.

Zvýšený obrazový výkon je podporený štvorstrannou technológiou Philips Ambilight, ktorá ponúka unikátny divácky zážitok. Spodná strana funkcie Ambilight môže byť vypnutá, ak je televízor postavený na stole či skrinke.

S cieľom vyhovieť potrebám najrôznejších interiérov, sú podstavce televízora OLED806 dostupné v tmavom alebo svetlom hliníkovom vyhotovení. Jednoducho sa pri inštalácii rozhodnete, ktoré vám vyhovuje viac. Logo Philips je vkusne umiestnené na oboch nožičkách.

Diaľkové ovládanie ponúka hladký strieborný dizajn tlačidiel, obalený v škótskej koži Muirhead, ktorá už na dotyk vyvoláva pocit výnimočnej kvality.

8506 LED TV

Séria Performance, ktorá je medzi našimi zákazníkmi dlhodobo jednou z najobľúbenejších, v roku 2021 dizajnovo ešte viac pokročila.

TP Vision predstavuje trojstranný bezrámový panel, ktorý umožňuje trojstrannej funkcii Ambilight bezproblémovo rozšíriť obsah zobrazovaný na obrazovke.

Logo Philips je asymetricky umiestnené na kovovej spodnej lunete. Tiež sme vytvorili nový tvar podstavcov pomocou otvoreného hliníkového krku, ktorý je naklonený smerom dolu, čím vizuálne zvýrazňuje ľahkosť celého televízora.

True Wireless slúchadlá Fidelio T1

 

Nové True Wireless slúchadlá Philips Fidelio sú zosobnením prémiového výkonu a užívateľského zážitku.

Kvalita výrobku je zrejmá už pri pohľade na nabíjacie puzdro vďaka vyhotoveniu zo škótskej kože Muirhead s vygravírovaným logom Philips.

Jednoduchý geometrický dizajn nabíjacieho puzdra je vyvážený intuitívnym dizajnovým konceptom samotných slúchadiel. Krúžok na uchopenie obsahuje logo pokiaľ detaily z brúseného kovu na tele slúchadiel vytvárajú pocit kvality.

True Wireless slúchadlá T8506

 

Slúchadlá T8506 boli navrhnuté podľa princípov európskeho dizajnu spoločnosti TP Vision.

Sústredný kruhový dizajn vytvára dojem rovnováhy a proporčnosti a zároveň zosobňuje prirodzený účel produktu. Vďaka vonkajšiemu okrúhlemu rámu je jeho používanie intuitívne a telo slúchadiel je jemne farebne odlíšené, čo vytvára priestor na asymetrické umiestnenie diskrétneho loga Philips.

Rovnaká farba je prítomná aj na nabíjacom puzdre, ktorá navyše ponúka kontrastné brúsené detaily na vnútornej strane.

 

Správy

Všetky správy

Overené
zákazníkmi

overene

Hore